FESTIVALNYTT: Programmet er klart!

Programmet er så å si klart, og vi håper du finner noe som frister!
Påmelding skjer HER. Du vil se en egen fane for festivalen.
Registration takes place HERE. You will see a separate tab for the festival.

Les om festivalen her

FREDAG

Shivahall
08.00–10.00 
MorningYoga m/ te og frokost (MariDeviji)
MorningYoga w/ tea and breakfast (MariDeviji)

11.00–12.00
LunchYoga – skuldre/nakke og rygghelse (NinaNirvani)
LunchYoga – shoulders/neck and back health (NinaNirvani)

LUNCH/FOODTRUCK (ikke inkludert)
LUNCH/FOOD TRUCK (not included)

15.30–16.45
GRATIS Yoga Ung (14–17 år) (Victoria)
FREE Young Yoga (14–17 år) (Victoria)

17.00–18.30
SivanandaYoga – Deep Class (NinaNirvani)

19.00–20.30
Inaguaration Satsang/Pooja – Velkommen til Tønsberg Yoga Festival
Inaguaration Satsang/Pooja – Welcome to Tønsberg Yoga Festival

Ganeshahall
15.00–16.30
Workshop: Quick Vegan Lunch to go (MariDeviji)

17.00–18.30
MYK Ashtanga (Katrine) 
Soft Ashtanga

LØRDAG

Shivahall
06.00–07.00 
Satsang (NinaNirvani)

08.00–10.00
SivanandaYoga «strength» (Rajesh)

10.30–11.30 
Forelesning: Yoga i vår hverdag (Rajesh)
Lecture: Yoga in our everyday life

LUNCH/FOOD TRUCK (ikke inkludert)
LUNCH/FOOD TRUCK (not included)

13.00–14.00
GRATIS Mor&Baby Yoga (Lisa)
Mother&Baby Yoga (Lisa)

14.30–15.45
Playful Vinyasa Flow (Lisa)

16.00–17.15
HathaNidra (Jessica)

19.00–21.30
Bhaktiband: Kirtan, dans og meditasjon

Ganeshahall
06.30–08.00
Open Class (Katrine/Sølvi)

08.30–10.00
AshtangaYoga Prim + 2-serien (Katrine)

10.30–11.45
YinMudra (MynteYoga)

LUNCH/FOOD TRUCK (ikke inkludert)
LUNCH/FOOD TRUCK (not included)

13.00–15.00
KundaliniYoga (Trine Berge)

15.30–17.00
Workshop: Ashtanga-teknikk (Sølvi)

17.15–18.45
JivamuktiYoga (Andrew Byrne)

SØNDAG

Shivahall
06.00–07.30
Satsang (Rajesh)

08.00–09.30
SivanandaYoga: «WakeUp» (NinaNirvani)

10.00–12.00
Inversion & PartnerYoga (Seb/Stine)

LUNCH/FOOD TRUCK

13.00–14.00
Forelesning: Hvem er du?/Yoga gir deg svaret (Rajesh/NinaNirvani)
Lecture: Who are you?/Yoga gives the answer

14.45–16.00
Yoga for fordøyelsen (MariDeviji)
Yoga for digestive system

16.30–18.30
Avslutning: GongBad/Pust & Lydreise (Tor Arne & Hale))
Final session: Breath & Sound journey

Ganeshahall
06.30–08.00
OpenClass/Mysore (Victoria)

08.15–09.45
Workshop: YogaWheel (MynteYoga)

10.15–11.30
GRATIS BarneYoga (MariDeviji)
FREE KidsYoga

LUNCH/FOOD TRUCK (ikke inkludert)
LUNCH/FOOD TRUCK (not included)

13.00–14.30
JivamuktiYoga (Andrew Byrne)

14.45–16.00
AshtangaYoga (MynteYoga)

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *