Videregående Yogakurs – passer for deg som har fullført et nybegynnerkurs eller for deg som er kjent med yoga fra før, uansett «stil» – og som ønsker å fortsette å opprettholde viktig, ukentlig yogapraksis!
La Yoga bli endel av hverdagen din, oppretthold go fysisk og mental helse – og følelsen av å være «på plass».
Kurs 8 ganger, pris: 1,890 kr.
Det er mulig å bli med etter kursoppstart, prisen justeres automatisk etter hvor mye av kurset som gjenstår ved påmelding, eller ta deg en Dropin.
Mer info om videregående kurs:
Ikke så mye «krumspring», vi jobber med den jevne praksisen, en jevn flyt og ro gjennom timen – slik at du lettere kan gjøre dette hjemme på egenhånd.
Du vil kunne bli introdusert for en og annen ny yogastilling, pusteteknikk eller introduksjon til meditasjon – men Prathyahara(trekke tilbake sanser) og den jevne flyten og roen har mest fokus.
Yoga filosofi/Vedanta kan også bli introdusert som drypp av inspirasjon, for at du skal få flere grener å henge yogapraksisen din på, sånn at du kan erfare at det er langt mer i yoga enn kun opplevelse av fysiske stillinger.
Yoga er ikke en hobby, Yoga er en livstil, en måte å leve mèr bevisst. Av med autopiloten, vær tilstede og mèr våken i dagligdagse gjøremål. Yoga bør integreres flere ganger pr uke for absolutt best effekt. Kom selv og erfar hvorfor!
Spørsmål?
Kontakt Nina
Tlf: 40 49 08 76
Mail: post@tonsbergyoga.no